انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وای

تبلیغ رسانه / / / انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وای

انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وای

" شرکت توسعه فناوری داتام نماینده رسمی فروش انواع محصولات پسیو دت وایلر سوئیس در ایران "

انواع پچ کورد های مسی:
پچ کورد های Cat7A , Cat7 , Cat6A , Cat6 , Cat5e / UTP , SFTP
با روکش های PVC و LSOH یا LSZH

انواع پچ کوردهای فیبر نوری:
پچ کورد های SC-SC , SC-LC , LC-LC
سینگل مود OS2 و مالتی مود OM2 , OM3 , OM4

اطلاعات آگهی

لطفا هنگام تماس بگویید که آگهی را در تبلیغ رسانه دیده اید:)

  • می گل افضلی
  • تهران
  • 88922740
  • ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
  • بازدید از این آگهی 10 بار