کسب وکار اینترنتی

تبلیغ رسانه / / / کسب وکار اینترنتی

کسب وکار اینترنتی

آموزش کسب و کار اینترنتی
*****این یک حراجی نیست بلکه تخفیف ویژه برای چند روز است*****

شرکت سریر پردیس با حمایت از این پکیج فوق العاده با عث شده تخفیف بی نظیری رو تجربه کنیم.

*****این پکیج شامل یک دوره کامل 1-طراحی سایت(فروشگاه اینترنتی)برا ایجاد شغل پردرآمد شما-2-دوره آموزشی بازار یابی اینترنتی وایمیل مارکتینگ برای تبلیغ و حفظ مشتری فروشگاه شما3-دوره آموزشی فن بیان برای پشتیبانی قوی شما که به قیمت فوق العاده 30,000تومان برای شما با یک هدیه بی نظیر ومنحصر به فرد از طرف شرکت سریرپردیس که آموزش کامل مکالمه زبان به راحت ترین شکل ممکن در کوتاه ترین مدت به مکالمه قوی برسید.*****

*****قیمت واقعی محصولات(دوره کسب وکاراینترنتی:150,000تومان-دوره بازاریابی وایمیل مارکتینگ:360,000تومان-دوره فن بیان:80,000تومان-هدیه شرکت سریرپردیس دوره مکالمه زبان:160,000تومان)

*****فقط با قیمت 30,000تومان این دوره بی نظیررا خریداری کنید*****

مجتبی جهانیان کارشناس فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک هستم، از سال 85 در زمینه فروش آنلاین فعالیت می کنم و چندین فروشگاه موفق را پیاده سازی کرده ام. همچنین در زمینه راه اندازی کسب و کار اینترنتی و طراحی وب سایت های تجاری نیز تجربه دارم. اکنون به مشاوره در زمینه طراحی و پیاده سازی تجارت های آنلاین و آموزش های تخصصی در زمینه مدیریت وب سایت از طریق اینترنت مشغول هستم. توخونه بشینید ودر آمدعالی داشته باشید,مگه میشه؟ بله این بسته آموزشی کامل ترین آموزش و در عین حال ساده ترین آموزش برای ایجاد کسب وکار اینرنتی شما می باشد. این دوره آموزشی به صورت تضمین صد در صد برای شما ارسال می گردد که در صورت نارضایتی شما وجه شما باز گردانده شود. جهت سفارش فقط کافیه با شرکت تماس بگیرید08133248870 یا به شماره 09199218344 پیامک بزنید تا با شما تماس گرفته بشه فقط کافیه داخل پیامک بنویسید کسب وکار اینترنی این دوره آموزشی با پایین ترین قیمت ممکن در بازار برای شما ارسال می گردد. این دوره آموزشی در حدی آسان می باشدکه برای افرادی هم مناسب است که حتی بااینترنت اصلا هیچگونه کاری انجام نداده اند با این دوره شما یاد می گیرید که: • ایده پردازی برای ایجاد سایت مناسب. • چگونه سایت خود را راه اندازی کنید و آن را سایت حرفه کنید.(به ساده ترین روش ممکن) • چگونه بازاریابی کنید. • چگونه سایتی پر بازدید داشته باشید. • آموزش کار با ایمیل مارکتینگ • و آنچه که به آن فکرمی کنید.... اگرشما هم به فکر راه آندازی یک کسب وکار اینترنتی مناسب می باشید و میخاهید مثل سایت های مختلف که درآمد های چند میلیاردی و چند میلیونی دارند داشته باشید(اگه فکر میکنید دروغ می گم کافیه تو گوگل سرچ کنید که این سایتا چطور در آمدی دارن)بهتر است از الان دست به کار شید طبق تجربیات من و طبق آمار جهانی فروشی که در اینترنت هست در فروش های سنتی به هیچ وجه دیده نمی شود(اینم تو گوگل هست)بهتر خودتونو دیگه دست کم نگیرید حتی کسایی که اصلا با سایت و سایت سازی تا حالا سر وکاری نداشتند یا حتی کسایی که با اینترنت کار نکردند این دوره بسیار بسیار آسون وصد در صد تضمین شده برای کسب کار شماست که شما هم مثل بقیه یک سایت حرفه ای و پر درآمد داشته باشید. فکر می کنید که مگه منم می تونم بدون یادگرفتن کد نویسی و هیچگونه اطلاعاتی سایت حرفه ای و بادرآمد عالی داشته باشم؟ جواب من:بله,شماهم می تونید با گرفتن این دوره آموزشی من به شما قول میدم و تضمین میکنم که به هر آنچه فکر می کنید برسید. باز هم میگم: این دوره آموزشی به صورت تضمین صد در صد برای شما ارسال می گردد که در صورت نارضایتی شما وجه شما باز گردانده شود. حتی برای مبتدی ترین فرد این دوره کارایی بالایی داره. جهت سفارش فقط کافیه با شرکت تماس بگیرید08133248870 یا به شماره 09199218344 پیامک بزنید تا با شما تماس گرفته بشه فقط کافیه داخل پیامک بنویسید کسب وکار اینترنی این دوره آموزشی با پایین ترین قیمت ممکن در بازار برای شما ارسال می گردد. بیاید برای آینده برنامه ای ویژه داشته باشیم.

اطلاعات آگهی

لطفا هنگام تماس بگویید که آگهی را در تبلیغ رسانه دیده اید:)

  • سریرپردیس
  • تهران /سعادت آباد
  • 09380834456
  • ۱۳۹۴/۰۵/۱۸
  • بازدید از این آگهی 642 بار