آگهی های خود را بصورت رایگان ثبت کنید

ثبت رایگان کسب و کار

قوانین عضویت کاربران

با توجه به اصلاح و ویرایش قوانین وب سایت، به شما کاربر گرامی توصیه می شود حتما این قوانین را تا انتها مطالعه کنید.

 1. عضویت در تبلیغ رسانه رایگان می باشد و هیچ مبلغی بابت عضویت دریافت نمی شود. اما استفاده از برخی خدمات و بخش های وب سایت، مستلزم پرداخت هزینه مرتبط با آن می باشد.
 2. تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري و ایمیل خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد.
 3. امکان تغییر آدرس ایمیل کاربران وجود ندارد، پس در انتخاب آدرس ایمیل دقت فرمایید.
 4. حفظ رمز عبور از اساسی ترین وظایف کاربران است. درصورت فراموشی رمز، می توانید از طریق آدرس ایمیل و رمز عبور اقدام نمایید. لینک بازیابی رمز عبور برای شما ایمیل خواهد شد.
 5. پنل مدیریت تبلیغ رسانه بصورت اعتباری می باشد. با افزایش اعتبار ریالی، کاربر می تواند این مبلغ را به هر نحو در وب سایت استفاده نماید.
 6. امکان بازگرداندن اعتبار کاربران به حساب آنها وجود ندارد.
 7. کاربران باید هرگونه سوال، انتقاد، پیشنهاد و ... را از طریق بخش پشتیبانی پنل کاربری، بصورت پیام ارسال نمایند. همچنین قبل از ارسال پیام، کاربر موظف به بررسی مقالات آموزشی و ... است و درصورتیکه پاسخی نیافت، می تواند از طریق بخش پشتیبانی اقدام به طرح سوال خود نماید. تبلیغ رسانه، هیچگونه مسئولیتی در قبال پاسخگویی بصورت تلفنی به کاربران ندارد.
 8. لطفا از ساخت بيشتر از يک حساب در سايت جدا خودداري فرماييد. در صورت مشاهده بيشتر از يک حساب از طرف يک کاربر، تمامي آن ها در اولين فرصت حذف خواهند شد و دسترسي کاربر به پنل و آگهی ها قطع خواهد شد.
 9. نام کاربری فرد، همان آدرس ایمیل او می باشد. کاربران حقوقی و رسمی می توانند با ارسال مدارک خود (تصویر روزنامه رسمی، تصویر کارت ملی، اطلاعات سازمان یا شرکت) و همچنین اعتبار ریالی آنها باید بیش از 10/000/000 ریال باشد، حساب خود را به رسمی تغییر داده و با نام کاربری سازمان خود وارد شوند و از مزایای آن استفاده نمایند، هزینه تغییر حساب به رسمی، 230/000 ریال می باشد و از هزینه پنل کاربر کسر می گردد.
 10. مسئولیت آگهی ها به عهده کاربران می باشد. تمام آگهی ها پس از تایید تیم پشتیبان بررسی می گردد. ممکن است یک آگهی پس از نمایش در وب سایت، به درخواست پلیس فتا حذف گردد. تبلیغ رسانه به دلیل امنیت وب ایران و ... بصورت کامل با نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران همکاری می نماید.
 11. کاربران موظف اند که تمام مطالب ارسالی از قبیل آگهی ها، پیام ها، نظرات و ... را به زبان شیرین پارسی در سایت درج کرده و از به کار بردن عبارات و الفاظ مغایر با فرهنگ ایرانی و اسلامی خودداری نمایند.